Стручни сарадници

(задужена и за летопис)

Радовановић Јасмина

РАДНО ВРЕМЕ:  8-1400 уторком и четвртком, 8-1100 средом

Школа поседује уређен библиотечки простор са пуно књига, 15000 наслова. Има и око 1000 сликовница са којима се деца прво сусрећу и преко којих улазе у читалачки свет књиге. Располаже и са стотинак филмова школске лектире на касетама као и касете са програмима из појединих предмета.

Интернет веза, примена мултимедија уз помоћ рачунара, пројектора и платна део су свакодневице.

Овде организујемо разне састанке, сусрете са разним предавачима… Ђаци ту радо проводе своје одморе, неки остају и после часова. Библиотечка секција је активна.

Сарађујемо са библиотеком “Исидора Секулић” која се налази у нашој близини и са којом се већ дуго успешно допуњујемо. Наши ученици су уједно и учесници свих програма које организује ова библиотека.